مدرسه کسب و کار لوتوس

برندسازی و بازاریابی خود را به ما بسپارید

با جدیدترین کسب وکار عصر حاضر آشنا شوید

با جدیدترین کسب و کار عصر حاضر آشنا شوید

با افزایش سرعت اینترنت ، شبکه های اجتماعی به یکی از تفریحگاه های ثابت مردم در سراسر دنیا بدل شده و در راس آن اپلیکیشن هایی همچون اینستاگرام و فیسبوک خود نمایی می کنند. این برنامه ها به قدری در بین مردم به محبوبیت رسیده اند که افراد بسیاری از این طریق درآمد زایی میکنند و آن ها را به یک کسب وکار نو بنیان تبدیل کرده اند.

این مدل کسب وکار که با نام اینفلوئنسر مارکتینگ نیز شناخته می شود، به خوبی در بیشتر نقاط جهان مورد قبول واقع شده است. در طی این بیزنس شخصی که تعداد دنبال کننده های بیشتری دارد با ایجاد محتوا های تصویری و ویدئویی، محصول برند های مختلف را تبلیغ کرده و بعضا مبالغ بسیار بالایی را دریافت می کنند.

اینستاگرام،جدیدترین راه درآمدزایی و کسب وکار در 3 سال اخیر

بر اساس تحقیقات شکل گرفته از وبسایتBUZZ BINGO فوق ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا، کریستیانو رونالدو با داشتن حدود 190 میلیون فالوئر در اینستاگرام، بعد از به اشتراک گذاشتن هر یک پست در صفحه شخصی اینستاگرامی اش حدود ۹۷۵ هزار دلار به صورت درآمد خالص به جیب می زند. در تحقیقی که این وب سایت تحقیقاتی معتبر استرالیایی انجام داده است، محبوب ترین سلبریتی ها در دنیای اینستاگرام، به صورت لیستی شامل تعداد فالوئرها و میزان درآمد کسب شده از اینستاگرام منتشر شده است.

با جدیدترین کسب وکار عصر حاضر آشنا شوید
در این لیست که برای اولین بار به صورت رسمی و با آمار و ارقام دقیق منتشر شده است، نام 10 سلبریتی برتر به ترتیب قرار گرفته است .
بر این اساس، کریستیانو رونالدو با میزان درآمد خالص سالیانه حدود 48 ملیون دلار (تنها به علت انتشار وبه اشتراک گذاشتن پست اینستاگرامی)، به عنوان پردرآمدترین کاربر تاثیرگذار این شبکه اجتماعی محبوب و جنجالی شناخته می‌شود.
پس از کریستیانو، لیونل مسی دیگر فوق ستاره دنیای فوتبال در رده دوم این لیست قرار گرفته است. به این ترتیب که درآمد لئو از اینستاگرام به میزان حدود 23.5 میلیون دلار در سال می رسد.
رتبه سوم متعلق به کندال جنر، سوپر مدل مشهور امریکایی با درآمد حدود 16 میلیون دلار در سال است.
رتبه های چهارم تا دهم به ترتیب در اختیار دیوید بکام، سلنا گومز، نیمار،زلاتان ابراهیموویچ، کایلی جنر،رونالدینیهو و کلوئی کارداشیان هستند.

بدین ترتیب برنامه های شبکه اجتماعی که در حال حاضر سرامد آن ها برنامه اینستاگرام می باشد، یکی از کسب وکار های بسیار پردرآمد برای چهره های مشهور به حساب می آید.

 

source

 

 

 

 

مطالب مشابه
شبکه های اجتماعی ، جولانگاه تجارت های کوچک
هفت دلیل برای اهمیت بسیار زیاد بازاریابی محتوایی
بازاریابی محتوا (content marketing) چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

Avatar من lotus نویسنده این مطلب هستم

22 آبان ,1398
58 views
دسته بندی: اخبار

مطالب مشابه

نظرات کاربران