مدرسه کسب و کار لوتوس

برندسازی و بازاریابی خود را به ما بسپارید

درباره لوتوس

با مدرسه کسب و کار لوتوس بیشتر آشنا شویم

مدرسه کسب و کار لوتوس در آبان ماه سال 1397 در راستای ارتقا بخشیدن به سطح علمی کسبه و فروشندگان عزیز شهر زیبای ارومیه ، در راستای علم بازاریابی و رشد کسب و کاری در این شهر شروع به فعالیت نمود. فعالیت های مدرسه کسب و کاری لوتوس محدود به این موارد نیست و در راستای رشد مهارت های فردی نیز فعالیت هایی دارد و دوره های آموزشی متعددی را نیز به صورت رایگان برگزار کرده است.

 

مدرسه کسب وکار لوتوس که توسط “مهندس نیما سرائیان” تاسیس گشته است، در حال حاضر با مدیر عاملی “شیدا طیار” فعالیت های گسترده ای را در جهت افزایش علم اقتصادی و مهارت های فردی به ثمر رسانده است.

برگزاری ورکشاپ های “رایگان” و به روز اقتصادی در زمینه های : علم فروش و بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، زبان انگلیسی تجارت ، مذاکرات حرفه ای ، زبان بدن و … توسط مجرب ترین اساتید حوزه های ذکر شده که اغلب اساتید دانشگاهی مطرح در سطح استان می باشند، نمونه ای از این فعالیت ها می باشد.

فعالیت های لوتوس

  • برگزاری جلسات هم اندیشی کتاب خوانی و نقدر و تحلیل کتاب های کسب و کاری و مهارت های فردی
  • برگزاری جلسات هم بینی فیلم های به روز کسب و کاری و نقد و بررسی گروهی فیلم ها
  • برگزاری ورکشاپ های آموزشی در راستای افزایش مهارت های کسب و کاری و مهارت های فردی مردمان عزیز شهر ارومیه
  • گفتگو چالشی با کارآفرینان برجسته کشور عزیزمان ، ایران ، در راستای افزایش انگیزه جوانان خوب این مرز و بوم
  • برگزاری جلسات مشاوره کسب و کاری تخصصی در حوزه کاری شما عزیزان
  • مشاورات و اجرای بازاریابی محتوا برای کسب و کار شما
  • برندسازی و ایجاد هویت قانونی و بصری برای کسب و کار شما

شبکات اجتماعی لوتوس

مدرسه کسب و کار لوتوس در راستای ارتقا بخشیدن به سطح کیفیت برقراری ارتباط با شما عزیزان و همچنین دسترسی ساده تر شما به اخرین اخبار و رویداد ها، صفحات اجتماعی خود را در بستر های زیر ایجاد نموده است. برای دسترسی به این صفحات میتوانید بر روی دکمه های زیر کلیک کنید.

instaGRAM_BUTTON TELEGRAM_BUTTON

گفتار آخر

مدرسه کسب و کار لوتوس افتخار این را دارد تا به عنوان تنها مدسه کسب و کاری شمال غرب کشور در خدمت شما عزیزان باشد. امیدواریم بتوانیم سهمی هر چند کوچک، در راستای افزایش مهارت های فردی و کسب و کاری مردم عزیز ایران و بالاخص مردم شهر ارومیه ایفا کنیم.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخرین اخبار و مقالات کسب و کاری روز دنیا را در وب سایت رسمی مدرسه کسب و کار لوتوس مطالعه نمایید.

1 مرداد ,1398
338 views